Kosztolányi Dezső: Aranysárkány. Bp., 1932, Aranysárkány. Kiadói egész... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/403/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1500021/Kosztolanyi-Dezso-Aranysarkany-Bp-1932-Aranysarkany-Kiadoi-egeszvaszon-kotes-kissC3~II2478854
2478854
17571
403
Beschreibung: Kosztolányi Dezső: Aranysárkány. Bp., 1932, Aranysárkány. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
: tánczos_gábor