17473.
403. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Karinthy Frigyes, Emőd Tamás: A vándor katona. Modern Könyvtár 439-440. sz. Bp., [1915], Athenaeum. 34 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, tulajdonosi bejegyzéssel.