17517.
403. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Hozsánna, ember!? Reininger József versei. Pozsony, 1929, Szerző. Egészvászon kötés, belül a gerincnél kisebb szakadásokkal, előzéklapon szakadás, kissé kopottas állapotban.