Gloria Goddard-Clement Wood: Games for two or how to keep the Reno Wolf away from your door. New York, 1937, Hillman-Corl. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.