17394.
403. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Fekete István: Csi. Történetek állatokról és emberekről. Győry Miklós rajzaival. Bp., 1944., Uj Idők. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, javított gerinccel, a hátsó kötéstáblán sérülésnyommal.