17417.
403. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Defoe: Robinson Crusoe kalandjai. Ford. és átdolgozta: Kertész Erzsébet. Pályi Jenő rajzaival. Bp., 1942, Nova. 128 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.