17478.
403. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
7 db Méhner ponyvafüzet: 154., 156-159., 171., 172. sz. (A hálás oroszlán, Mindnyájan testvérek vagyunk, Mese a hegedűről, stb.) Bp., Méhner Vilmos. Kissé sérült papírkötés.