Vegyes porcelán tétel (szalvétagyűrű, tojás tartó, gyertyatartó, bonbo... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/402/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500002/Vegyes-porcelan-tetel-szalvetagyuru-tojas-tarto-gyertyatarto-bonbonniere-stb-Reszben-j~II2470285
2470285
11374
402
Beschreibung: Vegyes porcelán tétel (szalvétagyűrű, tojás tartó, gyertyatartó, bonbonniere stb) Részben jelzett, kopott, apró dérülések.
: nagy_andras