Sévres fajansz tálka réz lábakon. XIX. sz. Franciaország, kézzel feste... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/402/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500002/Sevres-fajansz-talka-rez-labakon-XIX-sz-Franciaorszag-kezzel-festett-jelzett-mazhianny~II2468265
2468265
11287
402
Beschreibung: Sévres fajansz tálka réz lábakon. XIX. sz. Franciaország, kézzel festett, jelzett, mázhiánnyal, d: 15 cm