Herendi régi, Eton mintás teás készlet. Kézzel festett, jelzett, a teá... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/402/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500002/Herendi-regi-Eton-mintas-teas-keszlet-Kezzel-festett-jelzett-a-teaskanna-serult-hianyo~II2363366
2363366
11154
402
50000
Rufpreis:
50 000 HUF 135,14 EUR , 147,06 USD
Beschreibung: Herendi régi, Eton mintás teás készlet. Kézzel festett, jelzett, a teáskanna sérült, hiányos
: nagy_andras