Herendi porcelán Déryné, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/402/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500002/Herendi-porcelan-Deryne-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasnyomokkal-aljan-kis-gyari-tuzrep~II2467410
2467410
11165
402
Beschreibung: Herendi porcelán Déryné, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, alján kis gyári tűzrepedéssel, m: 22 cm
: karap_norbert