Herendi Viktória mintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett,egésze... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/402/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500002/Herendi-Viktoria-mintas-porcelan-talka-kezzel-festett-jelzett-egeszen-apro-kopasnyomokkal-~II2471852
2471852
11176
402
Beschreibung: Herendi Viktória mintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett,egészen apró kopásnyomokkal, d: 8 cm
: karap_norbert