Herendi Petit Bouquet de rose (PBR) rózsa mintás leveles tálka, kézzel... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/402/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500002/Herendi-Petit-Bouquet-de-rose-PBR-rozsa-mintas-leveles-talka-kezzel-festett-jelzett-kopott-~II2471654
2471654
11217
402
Beschreibung: Herendi Petit Bouquet de rose (PBR) rózsa mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kopott, 15×9 cm
: karap_norbert