Herendi Apponyi zöld mintás gyertyatartó, kopott sérült, dobozában. Je... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/402/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500002/Herendi-Apponyi-zold-mintas-gyertyatarto-kopott-serult-dobozaban-Jelzett-hibatlan-4-5cm~II2471383
2471383
11187
402
Beschreibung: Herendi Apponyi zöld mintás gyertyatartó, kopott sérült, dobozában. Jelzett, hibátlan, 4,5cm
: karap_norbert