Herendi Apponyi purpur mintás nagyméretű váza. Kézzel festett, jelzett... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/402/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500002/Herendi-Apponyi-purpur-mintas-nagymeretu-vaza-Kezzel-festett-jelzett-kis-kopassal-ragasztC3~II2440634
2440634
11181
402
26000
Rufpreis:
26 000 HUF 70,27 EUR , 76,47 USD
Beschreibung: Herendi Apponyi purpur mintás nagyméretű váza. Kézzel festett, jelzett, kis kopással, ragasztásnyomokkal, m: 31 cm
: nagy_andras