Herend, Koszorúsné festett Seltmann porcelán nagy fedeles kínáló tál .... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/402/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500002/Herend-Koszorusne-festett-Seltmann-porcelan-nagy-fedeles-kinalo-tal-Kezzel-festett-jelzet~II2433338
2433338
11206
402
4800
Beschreibung: Herend, Koszorúsné festett Seltmann porcelán nagy fedeles kínáló tál .Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. d: 17, m: 17 cm
: pelikán_kristóf