11369. 402. Gelaufene Fernauktion Porzellan
7 500 HUF
0 HUF
Eschenbach porcelán mokkás készlet, jelzett, apró kopások, lepattanások, kanna m: 23cm, csésze d: 11cm, kiöntő m: 8,5cm, cukortartó m: 10cm.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras