Porzellan Zahl der Lose: 293
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2437740
11442
402
Alba Iulia porcelán lány virágcsokorral, kézzel festett, kis lepattanásokkal, m: 19,5 cm 2365982
11443
402
Porcelán pipa hamutartó, nagyobbik mélyedésben parafa applikációval, kopásnyomokkal, h: 4 cm, d: 15 cm 2365993
11444
402
2474756
11445
402
Vásárhelyi hetek 1944-1974 II. helyezett fali emlékplakett, matricás, jelzés nélkül, kisebb kopásnyomokkal, d: 11,5 cm 2458222
11446
402
2 db Nespresso porcelán alátét eredeti csomagolásban, matricás, jelzett, hibátlan 10x10 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF