6 db Chodziez lengyel porcelán fagylaltos kehely. Matricás, jelzett, k... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/402/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500002/6-db-Chodziez-lengyel-porcelan-fagylaltos-kehely-Matricas-jelzett-kopasokkal-d13-5-cm-m-11~II2395936
2395936
11412
402
Beschreibung: 6 db Chodziez lengyel porcelán fagylaltos kehely. Matricás, jelzett, kopásokkal d:13,5 cm m : 11,5 cm
: nagy_andras
Katalognummer: