11010. 402. Gelaufene Fernauktion Keramiken
1 800 HUF
13
0 HUF
Gorka Géza (1984-1971): Barna mázas kanna, Zsolnay korszak, 1950 körül. Mázas kerámia, jelzett, száján sérüléssel, 24x15x13,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert