Marjai Imre: Nagy hajóskönyv. Bp., 1981, Móra. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, sérült kiadói papír védőborítóban, a borító és néhány lap kissé foltos.