Antik arany-fekete fa képkeret, sarkaiban sérült, kopott, belső méret:... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/402/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Rahmen~500014/Antik-arany-fekete-fa-kepkeret-sarkaiban-serult-kopott-belso-meret-23-5x18-cm~II2474088
2474088
11700
402
Frames
Rufpreis:
1 400 HUF 3,78 EUR , 4,12 USD
Beschreibung: Antik arany-fekete fa képkeret, sarkaiban sérült, kopott, belső méret: 23,5x18 cm
: pelikán_kristóf
Katalognummer: