Antik arany-fekete fa képkeret, sarkaiban és éleinél sérült, kopott, b... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/402/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Rahmen~500014/Antik-arany-fekete-fa-kepkeret-sarkaiban-es-eleinel-serult-kopott-belso-meret-36-8x26-4-~II2474098
2474098
11698
402
Frames
Rufpreis:
2 000 HUF 5,41 EUR , 5,88 USD
Beschreibung: Antik arany-fekete fa képkeret, sarkaiban és éleinél sérült, kopott, belső méret: 36,8x26,4 cm
: pelikán_kristóf