13691.
402. Gelaufene Fernauktion
Musik, Noten, Instrumenten
1 000 HUF
Zeneszerzők élete képekben és dokumentumokban, 4 kötet: Bartók Béla, Liszt Ferenc, Kodály Zoltán, Joseph Haydn. Bp., 1977-1982, Zeneműkiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, az egyik kissé szakadt papír védőborítóban.