Vegyes pipa, szipka tétel, kopott, apró sérülésekkel. h: 12,5 és17 cm... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/402/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500012/Vegyes-pipa-szipka-tetel-kopott-apro-serulesekkel-h-12-5-es17-cm-kozott-Bruyere-KorC3~II2471868
2471868
12229
402
Flea Market
Rufpreis:
3 000 HUF 8,11 EUR , 8,82 USD
Beschreibung: Vegyes pipa, szipka tétel, kopott, apró sérülésekkel. h: 12,5 és17 cm között. (Bruyere Kőrösi, kristály szipka, stb.)
: nagy_andras