Szecessziós fémkeretes fajanszbetétes kézzel festett tálca, kopott, ko... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/402/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500012/Szecesszios-femkeretes-fajanszbetetes-kezzel-festett-talca-kopott-korrodalt-jelzett-d30cm~II2469045
2469045
12089
402
Flea Market
Beschreibung: Szecessziós fémkeretes fajanszbetétes kézzel festett tálca, kopott, korrodált, jelzett, d:30cm
: karap_norbert