12100. 402. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
2 000 HUF
0 HUF
MAW fordulatszám mérő, fém, üveg, jelzett, sorszámozott, eredeti dobozában, kisebb kopásnyomokkal, h: 15 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert