KJ jelzéssel: Városrészlet. Intarziás fa falikép, kis karcolásokkal, 3... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/402/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500012/KJ-jelzessel-Varosreszlet-Intarzias-fa-falikep-kis-karcolasokkal-34x19-cm-plus-Intarzias-la~II2468276
2468276
11744
402
Flea Market
Beschreibung: KJ jelzéssel: Városrészlet. Intarziás fa falikép, kis karcolásokkal, 34x19 cm + Intarziás, lakkozott fa váza, kis kopásnyomokkal, m: 35 cm
: nagy_andras
Katalognummer: