Hímzett vászon falvédő, horvát nyelvű felirattal, szélén kis sérülésse... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/402/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500012/Himzett-vaszon-falvedo-horvat-nyelvu-felirattal-szelen-kis-serulessel-nehany-kisebb-~II2471116
2471116
12151
402
Flea Market
Rufpreis:
2 000 HUF 5,41 EUR , 5,88 USD
Beschreibung: Hímzett vászon falvédő, horvát nyelvű felirattal, szélén kis sérüléssel, néhány kisebb folttal, 93x67 cm
: nagy_andras