12455. 402. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
1 200 HUF
0 HUF
Gillette fém borotva, pengékkel, sérült műanyag tokjában, h: 8 cm + zománcozott fém pudrié tükörrel, kopottas, használt állapotban, 7,5x7,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert