11586.
402. Gelaufene Fernauktion
Antik
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Katona Áron Sándor (1940-): Baba, 1970. Fémlemez, fa lapra applikálva, jelezve balra lent, kopott, 34x14,5 cm