19058. 402. Gelaufene Fernauktion Juwelen
6 000 HUF 16,22 EUR, 17,65 USD
0 HUF
Ezüst (Ag) pudrié, fedelén "Pisti" felirattal, jelzett, kissé kopottas, d: 6,5 cm, nettó: 44,7 g
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert