10813.
402. Gelaufene Fernauktion
Stich
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
cca. 1870 Nürnberg Insel Schütt (Schütt-sziget), Alex Marx. Acélmetszet, papír. Üvegezett fa keretben. Szép állapotban, keret kopott. / Steel engraving, framed, 10,5 x 16 cm