cca 1870-1900 Morelli Gusztáv (1848-1909): Ferenc József koronázása Bu... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/402/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Stich~500008/cca-1870-1900-Morelli-Gusztav-1848-1909-Ferenc-Jozsef-koronazasa-Budan-Fametszet-papir-J~II2471217
2471217
10830
402
Engravings
Beschreibung: cca 1870-1900 Morelli Gusztáv (1848-1909): Ferenc József koronázása Budán. Fametszet, papír. Jelzett a metszeten. Üvegezett fa keretben, 12,5×18 cm
: pelikán_kristóf
Katalognummer: