Pillangók és hernyók, színezett litográfia, üvegezett fa keretben, pas... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/402/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Stich~500008/Pillangok-es-hernyok-szinezett-litografia-uvegezett-fa-keretben-paszpartuban-29x19-cm-ker~II2471084
2471084
10843
402
Engravings
Rufpreis:
2 000 HUF 5,41 EUR , 5,88 USD
Beschreibung: Pillangók és hernyók, színezett litográfia, üvegezett fa keretben, paszpartuban, 29x19 cm, keret: 37x32 cm
: pelikán_kristóf