10857. 402. Gelaufene Fernauktion Stich
2 400 HUF
0 HUF
Jan Griffier - Lienard: La Riviére, metszet, jelzett a nyomaton, üvegezett fa keretben, paszpartuban, körbevágott, 17x21, keret: 29x33 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf