10807.
402. Gelaufene Fernauktion
Stich
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Der Uhrturm in Hong Kong (A hongkongi óratorony ) Színezett rézmetszet, papír. Üvegezett fa keretben. Szép állapotban, keret kopott. / Coloured copper engraving, framed, 15,6 x 23,5 cm