10660.
402. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
XX sz. vége Olvashatatlan jelzéssel: 1813 Soldat d'artillerie a' L... (Espagne), akvarell, papír, üvegezett fa keretben, paszpartuban, 25x16 cm, keret: 37x28 cm