10620.
402. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Vadász Endre (1901-1944): Katonák. Litográfia, papír, jelzett a litográfián, paszpartuban, 15×24 cm