Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
10 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
TS jelzéssel: Opera kosztümök. 11 db ruhaterv különböző, nevesített operákhoz. Akvarell, papír, Jelzettek, 3 db üvegezett tablóban. Grafikák mérete 13x9 cm / Opera costumes. 11 water color images in 3 frames.