Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
9 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
S Kiss J jelzéssel, feltehetően a XX. sz. elején működött festő alkotása: Hazafelé. Olaj, vászon, jelzett. Korabeli szecessziós, sérült fa keretben. 28×42 cm