10588.
402. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Poór jelzéssel (Poór Imre, 1954?): Portré. Szén, papír. Üvegezett, kissé kopott fa keretben, 18×15,5 cm