10582.
402. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Orosz Anita '99 jelzéssel: Liliom. Akvarell, ceruza, papír. Üvegezett fa keretben, 40x21 cm