Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
2 600HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően a XX. sz. közepén működött osztrák vagy német festő alkotása: Alpok Froneben felől (Ausztria?). Akvarell, papír. Kartonra kasírozva. 16x18 cm