10475.
402. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
20 000 HUF
54,05 EUR, 58,82 USD
Olvashatatlan jelzéssel, a XX. sz. elején működött festő alkotása: Hegyvidéki táj. Olaj, karton. Dekoratív, sérült fa keretben, 40x50 cm