10664.
402. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Táj. Olaj, karton, jobb alsó sarkában kissé sérült, 38,5×65,5 cm