10681.
402. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Lovak a gémeskútnál. Nyomat, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 12,5x15,5 cm