10657.
402. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Két pezsgős pohár. Litográfia, papír, , számozott (18/19). Üvegezett fa keretben, 29x22,5 cm