10672.
402. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 600 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Hunyadi János (1407 körül-1456). Vegyes technika, papír, jelzett, 20,5x17,5cm. Üvegezett, kopottas keretben.