10646.
402. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
11 000 HUF
29,73 EUR, 32,35 USD
Olvashatatlan (Boldizsár?) jelzéssel: Csónak a folyó partján. Olaj, karton. Dekoratív, javított üvegezett fa keretben, 40×50 cm